uvodo naskontakt
 
Veľkosť
Kód

AKCIA - SEDACIE SÚPRAVY priamo z VÝROBY

Akciové sedacie súpravy

Pre našich zákazníkov máme vždy pripravené Akciové modely sedacích súprav. Ceny týchto súprav sú bezkonkurenčne nízke. Dôvodov je niekoľko. Najdôležitejším faktom je to, že sedacie súpravy priamo vyrábame a ako výrobca neprevádzkujeme žiadnu predajňu a teda nemáme zbytočné predajné náklady. Zároveň vieme optimalizovať spôsob výroby tak, aby sme znížili výrobné a materiálové náklady vybraných akciových sedacích súprav na minimum. Napriek tomu si ale zákazník môže stále vybrať "svoju vlastnú" sedaciu súpravu, definovať dizajn, zostavu, povrch a prevedenie. Zákazníka teda nijako neobmedzujeme vo výbere aj napriek tomu že si vyberá v "Akciovej ponuke" na www.sedacky.com.

VÝROBA SEDACÍCH SÚPRAV A ČALÚNENIE

Sedacie súpravy, čalúnený nábytok, kreslá, pohovky, rohové sedacie súpravy, stoličky, taburetky, čalúnené postele a všetky ostatné čalúnené produkty vyrábame podľa požiadaviek zákazníka výhradne na zákazku (na mieru). Keďže si zákazník môže vybrať z viac ako 300 modelov v rôznych zostavách a rôznych poťahových materiáloch, variácií výberu optimálneho výrobku je nespočetné množstvo. Každý kus nábytku, každá sedacia súprava, sedačka, kreslo, pohovka, sofa je preto výnimočná a v podstate jedinečná.

Pri výrobe sedačiek používame výhradne ekologicky čisté materiály v najvyššej kvalite. Hovädzie kožené usne nakupujeme od renomovaných talianskych výrobcov v nespočetných farebných a dizajnových variáciách. Rezanie, šitie a následné čalúnenie kožených usní je v čalúnnickej brandži najvyšší stupeň výrobnej zručnosti.

Samozrejme aj o stupienok nižšie čalúnenie v látke nijako svojou kvalitou nezaostáva za koženými výrobkami. Každý náš zamestnanec je právom hrdý na svoju prácu.

PREDAJ SEDACÍCH SÚPRAV


Dokážeme premeniť predstavy zákazníka na reálny produkt. Poradiť pri výbere dizajnu sedacej súpravy, poťahového materiálu ako aj vnútorného vybavenia sedacej súpravy. V oblasti výroby a predaja čalúneného nábytku máme dlhoročné skúsenosti a využívame aj služby popredných svetových dizajnérov a návrhárov.

SERVIS SEDACÍCH SÚPRAV

Ako jediný na slovenskom trhu ponúkame servisnú službu na ošetrovanie, opravy a čistenie čalúneného nábytku a sedacích súprav. Pozrite si našu špecializovanú stránku: http://www.servis-sedacky.sk/

CENY SEDACÍCH SÚPRAV A OSTATNÝCH VÝROBKOV

Ceny našich produktov patria medzi najnižšie na trhu. Neprevádzkujeme žiadnu predajňu a naše výrobky predávame výhradne priamo konečným zákazníkom. Neplatíme teda zbytočné náklady a naši zákazníci neplatia obchodnícke marže. To je dôvod, prečo sú naše ceny také nízke.

Hotové sedacie súpravy rozvážame po celom Slovensku: Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Prešov, Košice, Zvolen, Nové Zámky, Dunajská Streda, Komárno, Šahy, Dolný Kubín, Bardejov, Piešťany, Trenčín, Poprad, Stará Ľubovňa, Levoča, Levice, Rožňava, Spišská Nová Ves, Čadca, Modra, Senica, Bernolákovo, Michalovce, Trebišov, Humenné, Zlaté Moravce, Púchov, Dubnica nad Váhom, Myjava, Sabinov, Svit, Kežmarok, Námestovo, Šamorín, Veľký Meder, Kollárovo, Šurany, Detva, Sereď, Galanta, Senec, Hlohovec, Topoľčany, Partizánske, Prievidza, Martin, Vrútky, Snina, Ružomberok, Tornaľa, Veľký Krtíš a ďalšie mestá.
 

80 %

Obrázková prezentácia Online katalog

« späť